Bílsko ZAL 2.závod

Společným závodem v Bílsku pokračovali seriály závodů ZAL a JAL. Startovní pole bylo opět velmi početné. Možná stálo za zvážení rozdělit závodníky do dvou balíků. Počasí bylo na cyklistiku přímo ideální. Jel se celkem náročný okruh dlouhý 10 km a všechny kategorie jej absolvovaly 6 krát s dojezdem do cíle.

I když bylo hodně příchozích závodníků, a vyhlašování probíhalo společně s nimi, , tak tito závodníci se i přes silnou konkurenci dostali na stupně vítězů . V kategorii žen veteránek vyhrála Iveta Randová, dále se v kategorii D Jirka Halamka umístil na 2. místě a taktéž druhý skončil v kategorii E Karel Majer. Ostatní závodníci se ve svých kategoriích na stupně nedostali, ale v Jalce a Zalce to bylo výborné. V JAL se v kategorii C umístil Jirka Voráček na 2.místě. Jirka Halamka vyhrál kategorii D, Kamil Ježek skončil hned za ním na 2.místě. V kategorii E byl druhý Karel Majer. Dále ještě zmíním další navýšení již tak velkého náskoku v bodování týmu v JAL.

Výsledky ZAL zatím nejsou roztříděné, ale předběžně by to mělo být asi takto. Kategorie A 3.místo Robert Zápotocký, kategorie B Radek Vyleta 3.místo, kategorie C Jirka Voráček 2.místo, kategorie D 1.místo Jirka Halamka a 3.místo Kamil Ježek, kategorie E Karel Majer 1.místo a ženy ovládla Iveta Randová před Lenkou Vyletovou.

Příští víkend proběhne MČR SAC, tak doufejme, že pro náš klub bude stejně úspěšné jako to loňské. Přeji všem hodně štěstí a ať to šlape.