Jarní soustředění Rožmberk 2017


Příjezd do penzionu rodiny Zemenů ve středu 19. dubna nebyl zrovna přívětivý. Čím více jsme se blížili, tím více sněžilo a kola jsme z aut vyndavali za vydatné chumelenice. Po lehké večeři jsme zasedli a naplánovali tréninkový plán na celé soustředění, protože z předpovědi počasí jsme se dozvěděli, že se mají podmínky zlepšit.

Všechny dny jsme odjezdili to, co jsme si naplánovali. I po těžkých trénincích zbyly síly na večerní posezení při kytaře za návštěvy rodiny majitelů penzionu, kterým tímto děkujeme za zapůjčení a vytvoření téměř rodinné atmosféry po celou dobu soustředění.

Tak jako každý rok se o naše vyhladovělé žaludky starali naše ženy z klubu Hanka, Vlaďka a Jiřka za což jim také děkujeme.

Soustředění se zúčastnilo 8 členů klubu, škoda jen že se na poslední chvíli odhlásili dva naši mladí závodníci Ondra a Honza, kterým by toto soustředění v těžkých šumavských kopcích velice prospělo.

V neděli 23. dubna v odpoledních hodinách bylo soustředění úspěšně ukončeno a již se těšíme na příští ročník.23. 4. 2017 · František Janoušek