Velká cena Cyklo Macner ­ Strakonice


Tak je za námi další pohárový závod ŠUAC. Ve Strakonicích se opět představili závodníci našeho klubu ve velmi dobré formě. Na těžkém kopcovitém okruhu s nebezpečným sjezdem a za velmi chladného počasí byli velmi aktivní jak v I.Divizi, tak i ve II.Divizi.

V I.Divizi předvedl špičkový výkon Jirka Voráček a opět obsadil ve své divizi 1.místo. I další naši závodníci I.Divize předvedli velmi kvalitní bojovné výkony, především Vláďa Svoboda a Petr Minařík, kteří byli velmi aktivní v průběhu celého závodu i v cílovém kopci, kde ukázali svoji formu!

Ve II.Divizi předvedl super výkon Karel Majer, Který obsadil ve své kategorii 1.místo a opět předvedl, jak se má závodit v kopcích! I další zástupci našeho klubu se neztratili, především výkony Jardy Šmída a naší nové posily Kamila Ježka nás velmi mile překvapili, ve 2.skupině předváděli aktivní cyklistiku a bojovali o přední umístění ve II.Divizi. Věříme, že se k jejich výkonům a výsledkům brzy zařadí i ostatní reprezentanti našeho klubu a jejich forma bude mít stoupající tendenci.

Všem našim závodníkům startujícím v tomto závodě je potřeba poděkovat za špičkovou reprezentaci klubu.

Jirí Voráček
Karel Majer
Karel Majer

17. 5. 2016 · František Janoušek