Konstantinovy lázně 2020


Dne 8.8. se v Konstantinových Lázních jel další závod ZAL. Oproti předchozím rokům se místo klasického silničního závodu jelo kritérium na okruhu dlouhém 3 km. Počasí letní až tropické.

Nejlépe pro náš klub dopadla kategorie D, kde jsme obsadili kompletní stupně vítězů v pořadí Jirka Halamka, Kamil Ježek a Bohouš Matoušek. Dále své kategorie vyhráli Iveta Randová a Karel Majer. V kategorii B obsadil Radek Vyleta 3.místo. Dalším našim závodníků už se tak moc nedařilo. Přesto děkujeme, že přijeli (někteří dokonce poprvé) a zazávodili si. Počasí ne každému zrovna vyhovovalo.

Jen pro info. Tento článek píši až 14.8. Na webu ZAL stále nejsou žádné výsledky. Nevím jestli vinou pořadatele nebo správce webu.

Další věcí je, že za týden 22.8. se má jet mistrovský závod ZAL. Propozice stále žádné. Už nějakou dobu mám informaci, že v Horní Bříze neproběhne. Pár vyvolených nebo lépe řečeno, ten kdo se zeptá, sice ví kde bude, ale nemělo by to být již dávno i s propozicemi na webu. Jaký to rozdíl oproti lize JAL. Takto bude ZAL co nevidět slovy dřívějšího administrátora mrtev navždy.14.8. 2020 · Jiří Voráček