Kramolín 2021


22.8.2021 bylo to dlouho očekávané datum konání domácího závodu v Kramolíně. Jelo se opět do obou pohárů, tak jako loni. Navzdory předpovědi počasí a ranní bouřce nakonec počasí vyšlo a jelo se pouze po vlhké silnici, která postupem času osychala. Trasa byla stejná jako loni.

Jiné bylo ovšem to, že naši závodníci byli vidět více než loni. Takže 3.místo brala Iveta Randová v ženách, Karel Majer v kategorii E a Jirka Lacina v kategorii F. Poté jsme slavili double v kategoriích C a D. V kategorii D vyhrál Kamil Ježek a druhý skončil Jirka Halamka. A v kategorii C zvítězil Jirka Voráček před Petrem Lacinou. Jirka zvítězil i celkově v kategorii nad 40 let a odvezl si tak putovní pohár Františka Albla.

Závod proběhl bez nějakých vážných problémů, výsledky díky čipové časomíře byly také rychle hotové a občerstvení v podobě sladkých dobrot a gulášku pan hostinského také neměl chybu. Nakonec ještě musíme poděkovat těm co závod organizovali i všem ostatním co se na závodu nějakým způsobem podíleli.

31.8. 2021 · Jirka Voráček