Jarní soustředění CK Kramolín v Rožmberku u


Jarní soustředění proběhlo v termínu od 20. do 24. 4. 2016 a zúčastnilo ho 8 členů našeho klubu. Za krásného slunečného počasí polykali závodníci klubu objemové kilometry v horském terénu okolo Lipenské přehrady s výjezdy na nejvyšší kopce „Svatý Tomáš“ a vrchol sjezdovky Kramolín. Občerstvili si též těžké kopce na Rakouské straně, které se jedou při pohárovém závodě v Loučovicích. Soustředění proběhlo bez karambolů a defektů. Prvně s námi najížděla kilometry i naše nová posila Jiřka Kučerová, která se představila jako velmi houževnatá a bojovná závodnice a už se těší na svoji první sezónu.

Velké poděkování patří našim sponzorům Mírovi a Petrovi Zemenů za zapůjčení jejich penzionu a vytvoření špičkových podmínek k tréninkům. Další velké poděkování patří Hance Majerové, která se nám starala o proviant a denně vařila její lahodné menu. Až jsme měli strach, abychom i po těžkých trénincích nepřibrali.

Soustředění lze hodnotit jako velmi zdařilé jak počasím, naježděnými kilometry a též utužením kolektivu při večerních posezení s kytarou. Již se těšíme na příští rok.

Týmová fotografie
Týmová fotografie
Přeceda

9. 5. 2016 · František Janoušek