3.ročník Dětského cyklistického závodu v Chlumčanech


Cyklistický klub CK Kramolín se sídlem v Chlumčanech uspořádal 1.června 2019 v rámci dětského dne 3.ročník cyklistického závodu dětí. Za krásného slunného počasí pořadatelé vytyčili trať opět v okolí místního fotbalového hřiště.

Po otevření kanceláře závodu dětského dne se začaly sjíždět zástupy zájemců o start v závodě. Po přihlášení bylo pořadateli závodu na každý závodní stroj připevněno startovní číslo a po občerstvení všech startujících byl připraven start první kategorie. Ve všech kategoriích rozdělených podle věku probíhaly velké a nelítostné boje. Všechny děti nechali na trati opravdu všechno a do cíle dojížděli značně vyčerpané, ale šťastné že závod zvládli. Po dojezdu každé kategorie bylo na stupních vítězů vyhlášeno vždy pět nejlepších, kteří byli odměněni příslušnými poháry, medailemi, diplomy a věcnými cenami. Všichni vyhlášení byli na svůj výkon velmi hrdí!

Za bezchybnou pořadatelskou činnost, přípravu tratě a přípravu občerstvení pro děti patří velké díky všem pořadatelům z cyklistického klubu CK Kramolín a díky za velkou pomoc zástupcům badmintonového klubu Chlumčany. Díky též patří vedení fotbalového klubu Chlumčany za zapůjčení prostor hřiště pro vytyčení závodní tratě a Obecnímu Úřadu Chlumčany za finanční pomoc při zajištění celého závodu!

Všichni přítomní, závodníci i pořadatelé se již nyní těší na přípravu 4.ročníku dětského závodu. Největší odměnou za práci pořadatelů je velké závodní nasazení dětí všech věkových kategorií. Škoda jen že se nedaří podchytit pro sport nejstarší kategorii 13 – 14 let, která úplně ztratila o veškerý sport zájem!

Výsledky v jednotlivých kategoriích

Kateg.0-5 let - Odrážedla:
1.místo-Krsová Tereza
2.místo-Krsová Simona
3.místo-Majerová Klára
4.místo-Hodan Jakub
5.místo-Papežová Veronika

Kateg.0-5 let - Kolíčka:
1.místo-Štaigl Maxmilián
2.místo-Fux Jakub
3.místo-Růžičková Rozi
4.místo-Škrábek Bohuslav
5.místo-Slámová Justina

Kateg.6-7 let:
1.místo-Doležalová Julie
2.místo-Nykoljuková Nela
3.místo-Pažitková Monika
4.místo-Štaiglová Valerie
5.místo-Růžička Pavel

Kateg.8-9 let:
1.místo-Hamouzová Nikol
2.místo-Režová Michaela
3.místo-Majerová Adriana

Kateg.10-12 let:
1.místo-Šlehover Maxim
2.místo-Losch Filip
3.místo-Potočník Martin
4.místo-Zíbar Jan
5.místo-Pažitka Matyáš

25.6. 2019 · František Janoušek