Kramolínské peklo


Pohárový závod pořádaný našim klubem se velmi vydařil. Jen škoda, že nepřijelo na start více závodníků, protože celá příprava závodu a příprava tratě je velice pracná a nákladná. Za pěkného cyklistického počasí předvedli všichni závodníci v těžkých kopcích velmi bojovné výkony. Tak roztrhaný peloton na malé skupinky snad ještě nebyl v žádném ročníku. Závodníci našeho klubu se opět neztratili a na domácí půdě předvedli, že patří do špičky pelotonu ŠUAC, což dokazují i celkové výsledky.

Ketegorie A ­ 1.místo Vláďa Svoboda, 2. místo Jarda Ráb, 3. místo Honza Dyrczyk.

Kategorie B ­ 1. místo Jirka Voráček ­ celkovým výtězstvím získal hlavní cenu pohár OU Kramolín.

Kategorie D ­ 3. místo Míra Švajcr ­ jeho první letošní umístění na bedně.

Kategorie E ­ 1. místo Karel Majer ­ předvedl velmi bojovný výkon, i po defektu dokázal ve své kategorii zvítězit.

Kategorie F ­ 3. místo Jiřka Kučerová .

Sedm oceněných na stupních vítězů bylo velkou reklamou práce našich závodníků a našeho klubu, zvláště když předával ceny starosta obce Kramolín p. Zdeněk Krist.

Velké díky patří všem pořadatelům závodu a všem regulovčíkům na křižovatkách, kteří měli nelehký úkol nasměrovat přijíždějící vozidla po směru závodu. Tímto chceme také poděkovat za pomoc na křižovatkách zástupcům oddílu badmintonu Chlumčany, kteří se zhostilisvého úkolu na výtečnou.

Protože jsme se velmi věnovali přípravě závodu a přípravě tratě, proběhl závod v klidu mimo 2 defektů a jednoho pádu cyklisty. V příštím ročníku již počítáme s rekonstrukcí komunikace, která se má uskutečnit ještě v letošním roce. Tím dojde k velkému zkvalitnění povrchu našeho okruhu a zkvalitnění celého závodu. Již od dnešního dne nastává vedení klubu příprava na příští ročník.

14. 6. 2016 · František Janoušek