Mistrovství ŠUAC 2017 - Velká cena OÚ Kramolín Memoriál Franty Albla


Mistrovství ŠUAC pořádané našim klubem pod záštitou OÚ Kramolín se po všech stránkách vydařil. Zkvalitnění povrchu komunikace se podepsalo na celkovém zrychlení závodu a díky přípravě tratě za celý závod nedošlo k jedinému defektu ani k žádným pádům. Na start se za krásného počasí postavilo 65 závodníků. Od prvního okruhu se rozpoutal nelítostný boj ve všech kategoriích. Naši závodníci byli v pelotonu opět velmi aktivní, hlavně Jirka Voráček a Kamil Ježek, kteří celý závod v těžkých kopcích bojovali v 1. skupině závodního pole. Škoda jen, že se jim nepovedl závěrečný spurt o mistry ŠUAC, ale i tak je to velmi kvalitní výkon. Jedinými mistry ŠUAC se ve svých kategoriích stali Karel Majer a Jiřka Kučerová.

Ještě jednou se musím vrátit k organizaci závodu. Je vidět, že náš tým pořadatelů je už velmi vyzrálý, protože celý závod včetně pořadatelů na křižovatkách proběhl bezchybně a na velmi vysoké profesionální úrovni. Vyhlášení výsledků mohlo proběhnout díky rychlosti rozhodčích velmi brzy po skončení závodu. S občerstvením zajišťovaným Petrem Alblem v místní restauraci byla mezi závodníky velká spokojenost. Největší odměnou pro pořadatele je, když slyší za všech stran velkou chválu od závodníků i jejich doprovodu.

Velké díky patří všem, kteří se na pořádání závodu ve vlastním volnu podíleli. Velké díky patří i vedení Obecního úřadu Kramolín, který se nemalou měrou podílí na přípravě tohoto velkého závodu. Již se všichni těšíme na příští ročník a už v současné době připravujeme, čím tento závod ještě zkvalitnit. Věříme, že náš realizační tým zůstane pro příští ročník pohromadě.

Výsledky v kategoriích

Kategorie A - 3.místo - Jarda Ráb , 4.místo - Honza Dyrczyk

Kategorie B - 2.místo - Jirka Voráček , 14.místo - Ondřej Tančouz

Kategorie C - 2.místo- Kamil Ježek , 6.místo - Karel Vacík

Kategorie D - 6.místo- Míra Šíma , 7.místo - Míra Švajcr

Kategorie E - 1.místo- Karel Majer , 7.místo - Jirka Lacina

Kategorie F - 1.místo- Jiřka Kučerová26 . 7. 2017 · František Janoušek