Časovka ve Strážově


Další časovkou, tentokráte ve Strážově pokračoval seriál závodů Šuac. Časovka jež se jela poprvé vloni má celkem dost obtížný profil se dvěma těžkými kopci. Proto se i někteří závodníci uchylují k výměně kol.

Už při rozjíždění potkala nemilá věc v podobě defektu a pádu Jardu Rába. Závod dojel, tak doufáme že to nebude nic vážného a bude moci dokončit sezónu.

Jinak se zde naší borci opět vyznamenali a umístili se v popředí svých kategorií. 1.misto obsadili Jarda Ráb, Kamil Ježek, Karel Majer a Iveta Randová. 2.misto v kategorii B Jirka Voráček. Ale i ti co se na stupně nedostali( Ondra Tančouz, Radek Vyleta, Bohouš Matoušek, Míra Šíma, Míra Švajcr, Jirka Lacina a Karel Vacík) si tu hlavně při výjezdu k cíli sáhli až na dno svých sil. Přeci jenom časovka svým profilem a délkou byla spíše pro horské blechy. A cílový kopec už byl jaksi navíc.

Ještě musím zmínit, že absolutním vítězem časovky byl Kuba Vyplel, jež všechny svým časem překvapil a o dost porazil i krále letošních časovek Kamila Ackermanna.

2.9. 2018 · Jirka Voráček